Kontakt

> Adresa a kontaktní údaje: > Fakturační údaje: > Jak nás najdete:
     
TM Stav, spol. s r. o.
Jasenice 729
755 01 Vsetín

Tel: 571 402 619
IČ: 48399477
DIČ: CZ48399477
Účet: 94-2569050247/100
Naše firma sídlí v bývalém areálu
Zbrojovky Vsetín. (mapa)
GPS:
Loc: 49°20'56.025 ;N, 18°2'53.847 E


Martin Tlašek
Michal Mikeš
Irena Kratochvílová
Jana Podzemná
 
Filip Kohout 
Aleš Matzenauer
Stanislav Fajfr
Tereza Maléřová
Štěpán Trochta
František Holba
Jiří Janíček     
David Zvoníček                       
Radek Machalec
Jan Večeřa
Miroslav Mikuš
Stanislav Bartoš
Miroslav Gabko
Roman Dvořák
Adam Plaček
Luděk Plaček
Tamara Ordeltová
Prodej PHM
Prodej materiálů
Kancelář společnosti
Reklamační oddělení



 


jednatel
realizace staveb
prokurista
příprava zakázek
rozpočtování staveb
rozpočtování staveb
rozpočtování staveb

rozpočtování staveb           stavbyvedoucí 
stavbyvedoucí
stavbyvedoucí                   
stavbyvedoucí  
stavbyvedoucí
stavbyvedoucí
stavbyvedoucí
stavbyvedoucí

stavbyvedoucí
stavbyvedoucí
vedoucí dopravy
sklad strojů - překladiště
vedoucí stavebnin             čerpací stanice TM Jasenice
stavebniny
účtárna
reklamace

 

 
604 239 995
603 545 249  
736 774 295
604 221 308    
733 688 848 
734 647 835
739 048 104
733 734 391    
733 134 221
739 475 061  
732 522 055  
734 647 833 
734 764 972
731 426 972
739 533 542
739 242 294
603 150 902
730 151 436
734 600 014
739 242 293
733 754 230
733 555 570
733 133 003
739 032 748
571 802 619


tlasek@tmstav.cz
michal.mikes@tmstav.cz 
kratochvilova@tmstav.cz
podzemna@tmstav.cz    
kohout@tmstav.cz
matzenauer@tmstav.cz 
fajfr@tmstav.cz
malerova@tmstav.cz
trochta@tmstav.cz
holba@tmstav.cz 
janicek@tmstav.cz 
zvonicek@tmstav.cz       
machalec@tmstav.cz
vecera@tmstav.cz
mikus@tmstav.cz
bartos@tmstav.cz
gabko@tmstav.cz
dvorak@tmstav.cz
placek@tmstav.cz
skladstroju@tmstav.cz
ordeltova@tmstav.cz
benzinka@tmstav.cz

stavebniny@tmstav.cz
uctarna@tmstav.cz
reklamace@tmstav.cz 

 

 

Novinky
Sklad strojů TM Stav - Vsetín Červenka
Byl zahájen prodej písků, štěrků, kameniva, recyklátů a likvidace sutí v areálu Sklad strojů TM Stav ve ...více zde
Bagela
Mobilní recyklátor ...více zde
li Archív novinek:
Aktuální projekt:
reference

Stabilizace sesuvu v obci Janová - Snozek

Byla provedena stabilizace sesuvu a stavební opravy místní komunikace Snozek v obci
...více zde