Kontakt

> Adresa a kontaktní údaje: > Fakturační údaje: > Jak nás najdete:
     
TM Stav, spol. s r. o.
Jasenice 729
755 01 Vsetín

 
IČ: 48399477
DIČ: CZ48399477
Účet: 94-2569050247/100
Naše firma sídlí v bývalém areálu
Zbrojovky Vsetín. (mapa)
GPS:
Loc: 49°20'56.025 ;N, 18°2'53.847 E


Michal Mikeš
Irena Kratochvílová
Ing. Anna Tlašková
Prodej PHM
Tamara Ordeltová
Prodej staveb. materiálů
Bc. Lubomír Střelec
Prodej štěrků a písků
Andrea Subá 
Filip Kohout 
Aleš Matzenauer
Robin Důbrava
Ivo Bednář
Štěpán Trochta
František Holba     
David Zvoníček                     
Radek Machalec
Jan Večeřa
Stanislav Bartoš
Miroslav Gabko
Jan Běloň
David Onderka
Adam Plaček
Ing. Jiří Trčík
Účtárna
Reklamační oddělení



 


jednatel společnosti
prokuristka
asistentka vedení
čerpací stanice TM Jasenice
vedoucí stavebnin
stavebniny
vedoucí překladiště
překladiště
příprava zakázek
rozpočtování staveb
rozpočtování staveb

rozpočtování staveb
rozpočtování staveb
stavbyvedoucí 
stavbyvedoucí                  
stavbyvedoucí  
stavbyvedoucí
stavbyvedoucí
stavbyvedoucí

stavbyvedoucí
stavbyvedoucí
stavbyvedoucí
dispečer dopravy a mech.
vedoucí dopravy
účtárna
reklamace

 


603 545 249 
736 774 295
731 285 220
733 555 570
733 754 230
733 133 003
732 667 687
739 242 293
739 032 748   
733 688 848 
734 647 835
739 048 104 
603 477 064 
733 134 221
739 475 061    
734 647 833 
734 764 972
731 426 972
739 242 294
603 150 902
739 533 542
731 161 536
734 600 014
737 392 320
734 592 890
739 533 542


michal.mikes@tmstav.cz

kratochvilova@tmstav.cz
anna.tlaskova@tmstav.cz
benzinka@tmstav.cz
ordeltova@tmstav.cz
stavebniny@tmstav.cz
strelec@tmstav.cz
skladstroju@tmstav.cz
suba@tmstav.cz    
kohout@tmstav.cz
matzenauer@tmstav.cz
dubrava@tmstav.cz
bednar@tmstav.cz
trochta@tmstav.cz
holba@tmstav.cz  
zvonicek@tmstav.cz       
machalec@tmstav.cz
vecera@tmstav.cz
bartos@tmstav.cz
gabko@tmstav.cz
belon@tmstav.cz
onderka@tmstav.cz
placek@tmstav.cz
trcik@tmstav.cz
uctarna@tmstav.cz
reklamace@tmstav.cz 

 

 

Novinky
Aktuální projekt:
reference

Základové konstrukce vývojového centra KOMA, Vizovice

Byly provedeny základové konstrukce s pilotovou stěnou vývojového centra firmy KOMA
...více zde